Telefonia cyfrowa

Funkcjonalność

Połączenia oczekujące

Ktoś zadzwonił do Ciebie niespodziewanie a Ty właśnie czekasz na ważny telefon? Nie przejmuj się! Powiadomimy Cię dyskretnym sygnałem o nowym połączeniu oczekującym.

Opis usługi: Dzięki tej usłudze zostaniesz poinformowany w trakcie rozmowy telefonicznej sygnałem dźwiękowym, o każdym nowym połączeniu oczekującym.


Przekierowanie połączeń podczas zajętości

Ktoś ciągle rozmawia gdy Ty czekasz na ważny telefon ? Ustaw przekierowanie połączeń przychodzących na inny, dowolnie wybrany numer stacjonarny, komórkowy lub poczty głosowej.

Opis usługi: Usługa polega na bezwarunkowym przekierowaniu połączeń przychodzących na inny, dowolnie wybrany numer stacjonarny, komórkowy lub poczty głosowej w sytuacji, gdy linia jest zajęta.


Przekierowanie nieodebranych połączeń

Już nie musisz się martwić czy pod Twoją nieobecność ktoś nie próbował się do Ciebie pilnie dodzwonić. Dajemy Ci możliwość przekierowania połączeń przychodzących na inny, dowolnie wybrany numer stacjonarny, komórkowy lub poczty głosowej, w sytuacji, gdy nie zostanie odebrane połączenie po określonym czasie

Opis usługi: Usługa polega na bezwarunkowym przekierowaniu połączeń przychodzących na inny, dowolnie wybrany numer stacjonarny, komórkowy lub poczty głosowej, w sytuacji, gdy nie zostanie odebrane połączenie po określonym czasie.


Połączenia trójstronne

Masz ochotę porozmawiać ze znajomymi ale nie zawsze macie czas żeby się spotkać? W Inotel możesz zadzwonić jednocześnie pod dwa numery i rozmawiać w większym gronie.

Opis usługi: Połączenie trójstronne to mini konferencja, dzięki której możliwe jest jednoczesne prowadzenie rozmowy między trzema osobami.


Prezentacja własnego numeru (CLIR)

Nie chcesz, aby osoba, do której dzwonisz poznała Twój numer ? Wyłącz opcje prezentacji własnego numeru telefonicznego

Opis usługi: Usługa polega na zablokowaniu prezentacji własnego numeru telefonicznego u Abonenta wywoływanego


Możliwość blokowania połączeń na wybrane numery

Masz zbyt duże rachunki, bo ktoś dzwoni na droższe numery ? Możesz zablokować wskazane typy połączeń wychodzących i kontrolować swoje rachunki telefoniczne.

Opis usługi: Usługa polega na zablokowaniu wskazanych typów połączeń wychodzących z danego numeru, za wyjątkiem połączeń do służb alarmowych.


Poczta Głosowa

Ktoś do Ciebie dzwonił, a Ty akurat nie możesz rozmawiać? Niech zostawi wiadomość na Twojej poczcie głosowej. Nagraj dowolne powitanie, a automatyczna sekretarka przechowa wiadomości od osoby dzwoniącej.

Opis usługi: Jest to usługa umożliwiająca nagranie dowolnej wiadomości głosowej, w sytuacji, gdy nie odbierasz telefonu lub prowadzisz inna rozmowę. Twoja wiadomość jest przechowywana do czasu aż ja odtworzysz.

 PAKIET: EKONOMICZNY  OPTYMALNY  WYGODNY BEZ LIMITU
Cena w zł z VAT: 20 zł 30 zł 40 zł 50 zł
Ilość minut do wykorzystania  100 minut na stacjonarne i komórkowe  w PL 200 minut na stacjonarne i komórkowe  w PL Bez limitu na stacjonarne w PL i do 200 minut na komórkowe w PL Bez limitu na stacjonarne i komórkowe w PL
Koszt 1 minuty połączenia – do wszystkich sieci stacjonarnych w Polsce poza abonamentem 0,10 zł 0,10 zł bez opłat bez opłat
Koszt 1 minuty połączenia – do wszystkich sieci komórkowych w Polsce poza abonamentem 0,20 zł 0,20 zł 0,20 zł bez opłat
Koszt połączeń wewnątrz sieci Net Solution bez opłat
Koszt połączeń do sieci stacjonarnych w krajach UE, USA, Kanada,  0,10 zł 0,10 zł 0,10 zł 0,10 zł
OPŁATY JEDNORAZOWE
Aktywacja (umowa na czas niekreślony) * 50,00 zł 50,00 zł 50,00 zł 50,00 zł
Aktywacja (umowa na 24 msc) * 50,00 zł bez opłat
Kaucja za wypożyczenie bramki lub telefonu VOIP * 100,00 zł 100,00 zł 100,00 zł 100,00 zł