Internet światłowodowy

Cennik usługi dostępu do Internetu świadczonej drogą światłowodową

Opłaty abonamentowe i aktywacje


Usługa 300Mb/ss

Pobieranie | 300Mb/s
Wysyłanie | 60Mb/s
Aktywacja: 350 zł
Abonament miesięczny: 90,00 zł


Usługa 200Mb/s

Pobieranie | 200Mb/s
Wysyłanie | 40Mb/s
Aktywacja: 350 zł
Abonament miesięczny: 80,00 zł

Usługa 100Mb/s

Pobieranie | 100Mb/s
Wysyłanie | 20Mb/s
Aktywacja: 350 zł
Abonament miesięczny: 70,00 zł

Cennik dla firm

Każdą sytuację rozpatrujemy indywidualnie. Koszt instalacji gniazdka światłowodowego zależy od odległości od naszego najbliższego węzła dostępowego. Prosimy o kontakt celem przygotowania oferty.

Sprzęt GPON

Zakończeniem sieci u Klienta jest gniazdko światłowodowe, do którego przy użyciu patchcorda podpięty jest modem GPON. Obecnie stosujemy dwa urządzenia firmy Dasan tj. modem H660GW, H665 lub w przypadku telewizji Korbox 2, 3 i Soiav. O tym, które z urządzeń użyjemy zadecyduje rodzaj wybranych usług oraz wymagana prędkość i ilość urządzeń, które mają być podłączone do sieci. Aby ograniczyć liczbę kabli w mieszkaniu urządzenie posiada wbudowany router bezprzewodowy, punkt dostępowy WiFi, bramkę VOiP oraz switch. Może być również dekoderem. W sytuacji, kiedy Klient zdecyduje się na telewizję i nie posiada komputera w domu może korzystać z Internetu wykorzystując dekoder Korbox jak komputer podłączając do niego mysz i klawiaturę.

Dasan H665

Zapewnia dostęp z pełnym zakresem usług, wysoką przepustowością oraz wydajnością, łatwość obsługi i konserwacji, aby spełnić rosnące oczekiwania klientów, w pełni chronić inwestycje, a także zwiększyć wartość sieci stacjonarnej dla operatorów.

Dasan H660GW

H660GW jest wysokiej klasy bramą w systemie Dasan FTTH. Dzięki zastosowanej technologii GPON, to urządzenie jest idealnym rozwiązaniem dla domu i małych biur, potrzebujących dostępu do szybkiej sieci szerokopasmowej. H660GW oferuje dwa porty POTS (do podłączenia światłowodu), cztery porty GigaEthernet (do podłączenia urządzeń klienta), jeden port USB oraz wbudowany router Wi-Fi. H660GW posiada wbudowaną technologię WIFI oraz jest kompatybilny ze standardem 802.11n co pozwala uzyskać prędkość transmisji danych do 300Mbps.

Korbox Soiav

Korbox Ultra

KORBOX ULTRA to pierwszy w Polsce dekoder obsługujący rozdzielczość UHD znany również jako 4K. Niewielka obudowa skrywa niesamowitą moc, napędzaną przez czterordzeniowy procesor, pozwalający na szybszą reakcję na zadania postawione mu przez użytkownika. KORBOX ULTRA to nowoczesne rozwiązanie dla każdego posiadacza cyfrowej jakości telewizji.

Korbox 3

Absolutny hit na światowym rynku dekoderów IPTV Full HD Bazujący na systemie Android dekoder KORBOX3 pełni wszystkie funkcje urządzeń z segmentu Home Gateway, będąc jednocześnie końcówką sieci G-PON, kompatybilną z czołowymi światowymi producentami OLT. Urządzenie może pracować też w trybie ethernet, zarówno z łączem światłowodowym, jak i miedzianym.